Állásajánlat!

Európa egyik legnagyobb és egyben vezető nyomdai-alapanyag és vizuális kommunikációs (VISCOM) termékek nagykereskedője, többek között a MACTAC fóliák és a Roland digitális nyomdagépek hivatalos disztribútora dinamikusan fejlődő VISCOM ágazatához Értékesítő / Kereskedelmi üzletfejlesztő

munkakörbe keres kollégát Budapest és Kelet-Magyarország területére.

Elvárás:

Kereskedői beállítottság és tapasztalat

Reklámdekorációs iparág területén szerzett tapasztalat, piacismeret

Továbbképzésre való készség

Irodai szoftverek készség szintű ismerete

Önálló, pontos, megbízható munkavégzés

B kategóriás jogosítvány

Gépjárművezetői gyakorlat

Előnyt jelent:

Digitális nyomdatechnikák ismerete

Pozitív életszemlélet

Lelkes, vidám attitűd

Rugalmasság, nyitottság

Felsőfokú végzettség

Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Főbb feladatok:

A vállalat VISCOM üzletágának nyomdai alap- és segédanyag termékeinek értékesítése

Roland digitális nyomdagépek és egyéb feldolgozó berendezések értékesítése

Folyamatos piacbővítés, új lehetőségek felkutatása, vevőkör fejlesztése

Piac és versenytársak monitorozása

Riportok készítése a cég vállalatirányítási rendszerében

Amit biztosítunk:

Rendezett, biztos munkakörülmények

Folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér

Vállalati személygépkocsi és infokommunikációs eszközök

Folyamatos képzés, tréningek

Versenyképes, teljesítményarányos bérezés

Jelentkezéshez kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@igepa.hu e-mail címre.