Állásajánlat

Új kollégát keres a Krajcár Csomagolóipari Kft.

Nyomdai gyártáselőkészítő munkatársat keresünk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

Beérkező pdf állományok ellenőrzése Kilövések elkészítése Digitális proof készítése Előkészítéssel kapcsolatos nyilvántartások vezetése Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és az előkészítő stúdiókkal Fejlesztési projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

legalább középfokú végzettség Adobe programok felhasználói szintű ismerete precíz munkavégzés, megbízhatóság jó kommunikációs készség, határozott fellépés aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

társalgási szintű német nyelvtudás nyomdai előkészítésben való jártasság nyomdaiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat műszaki vagy grafikusi végzettség

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés negyedéves és év végi bónusz munkába járási támogatás komplex és felelősségteljes munka, érdekes feladatok projektekben való közreműködés hosszú távú stabil munka, fejlődési lehetőséggel tervezhető munkabeosztás családias környezet szakmai és emberi elismerés

Munkavégzés helye: Jákfa

Egyéb információ:

A magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzokat a megpályázott munkakör megnevezésével az alábbi email címre várjuk: hr@krajcarpack.hu